Saint Lucia

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Saint Lucia kinnisvara müügikuulutusi.

Saint Lucia müügiks olev kinnisvara

Santa Lucia on Ida-Kariibi mere saar, kus läänerannikul on kaks mäge: Pitonid. Rannikul on vulkaanilised rannad, korallriffide, sukeldumiskeskuste ja kalurikülade mööda sukeldumiskohad. Pealinn on Castries ja see on populaarne kruiisid.

Kui kavatsete kolida ja otsite Saint-Lucias müügiks olevat kinnisvara, on oluline, et see oleks St Lucia kinnisvaraturul veidi teavet, mis tundus eelmisel aastal parema seisukorraga, kuid oli siiski jätkuvalt järk-järgult ülemaailmne majanduskriis peaaegu kümme aastat tagasi.

Üleilmse kriisi tõttu on kinnisvara hinnad langenud aastatel 2009 kuni 2014 aastatel 20% -lt 30% -ni. Kinnisvaraturg hakkas tõusma alles 2014. aasta lõpus.

Saint Lucias müüdud keskmise hinnaga kinnisvara, mille hind on 350 000 dollarit, on üha populaarsemaks saanud eelkõige Kanadast ja Ameerika Ühendriikidest pärit välisostjate seas.

Kinnisvaraturu tulevikul on suur optimistlikkus, kuigi praegu pole see parimal juhul. Kuid kui soovite osta Saint Lucias müügiks olevat kinnisvara, on hea aeg kasutada kõigi aegade hindu.

Kokkuvõttes on kinnisvaraturg Saint Lucias müüdavate kinnisvara ostjate jaoks soodne turg. Suurem osa tehingutest puudutab puhkemajade ostjaid.

Saint Lucia põhja-ja lõunaosas on praegu Saint Lucias müügiks palju uusi kodu ja kortereid ning kinnisvara.

Turism on mootor, mis juhib kinnisvara St Lucias. Siiski on see endiselt väga paljutõotav sihtkoht, palju väiksem turg kui teised Kariibi mere piirkonna riigid nagu Barbados, St Martin ja Antigua

Enamik välismaiseid ostjaid, kes soovivad kinnisvara müügiks Saint Lucias, pärinevad Ameerika Ühendriikidest, Kanadast ja Ühendkuningriigist.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 31043

Müük Hotell, Saint Lucia, West Indies, Castries, Soufrière

1,640,356.29EUR
Müük
Hotell

48562.28 m²
Väike, unikaalne hotell, mis meenutab teile, kuidas Kariibi varem. Saadaval US $ 1,860,000.00 Tehing: Müük Krundi suurus: 522720 ruutjalga Hind ...
Cod. 17594

Müük Talumaja, Saint Lucia, West Indies, Masscre, Anse La Raye

149,925.04EUR
Müük
Talumaja

510.97 m²
Masscre on ilus ala, kus on palju üles skaala majad ja kus sa leiaksid kõige arstide ja juristide lahkumist. Masscre asub umbes 25 min kaugusel linna ...
Cod. 2676

Müük Üle 4 magamistoa, Saint Lucia, West Indies, Castries, Morne Fortune

970,103.18EUR
Müük
Üle 4 magamistoa

160 m²
Ilus multi-korterelamu müügiks maaliline Kariibi mere saarel Saint Lucia kell Morne Fortune overlooking kapitali Castries. Viis möbleeritud kortereid ...
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB